DTiQ POLAND

DTiQ Poland jest twórcą rozwiązań technologicznych dla restauracji oraz sklepów ogólnospożywczych na całym świecie
O nas

DTiQ Poland to firma informatyczna, która tworzy inteligentne systemy monitorowania i analizy danych dla restauracji i sklepów na całym świecie. DTiQ USA przoduje w dostarczaniu zautomatyzowanych rozwiązań nadzoru w Ameryce Północnej, a w wyniku fuzji z EZUniverse w sierpniu 2018 roku wszedł na rynek polski jako DTiQ Poland

DTiQ

Założona w 1998 r. firma DTiQ dostarcza kompleksowe rozwiązania informatyczne dla branży restauracyjnej, hotelowej i gastronomicznej oraz handlu detalicznego. Technologia DTiQ umożliwia zarządzanie firmą wirtualnie i zapobiega stratom w przedsiębiorstwach wielopodmiotowych. Dzięki zestawowi „wirtualnych oczu” obserwujących nieprzerwanie działalność na każdym poziomie, pomagamy oszczędzać czas i usprawniać procesy wewnątrz firmy. Wszystkie dane są dostępne w dowolnym momencie „w chmurze”

EZUniverse (360iQ)

Powstała w 2009 roku firma EZUniverse budowała od początku innowacyjne systemy zdalnego zarządzania biznesem, wykorzystujące zaawansowaną analizę danych i maszynowe widzenie, umożliwiające firmom usprawnienie działalności i podniesienie konkurencyjności. Zespół badawczo-rozwojowy EZUniverse z siedzibą w Gliwicach dostarczał klientom narzędzia i wsparcie gwarantujące wzrost zysków przy marginalnych kosztach inwestycji w technologię.

Razem lepiej

Obecnie DTiQ Poland tworzy produkty dla ponad 100 globalnych marek z 42 000 aktywnych lokalizacji. Zapewniamy rozwiązania mobilne zapobiegające stratom, spójne z danymi, zintegrowane z każdą przeglądarką, intuicyjne i łatwe w użyciu

20

lat doświadczeń

czołowych firm

aktywnych lokali

obsługiwanych kamer

Możemy stać się Twoim nowym partnerem, najlepszym do tej pory dostawcą rozwiązań IT –naszej platformy do zarządzania biznesem i analizy danych, niwelującej straty i zwiększającej wydajność, jedynego narzędzia, jakiego będziesz potrzebował w przyszłości. Dzięki nam, Twoja firma będzie jeszcze lepsza i bardziej konkurencyjna niż dotychczas

System prewencji strat wykorzystujący dane audio / wideo z kamer przemysłowych i dane z kas fiskalnych, pozwalający zapobiegać kradzieżom, kontrolować koszty pracy, zwiększać produktywność pracowników, zwiększać zadowolenie klientów, zwiększać bezpieczeństwo, a ostatecznie poprawiać zysk.

System zarządzania przedsiębiorstwem, oparty na zautomatyzowanej analizie danych z kas fiskalnych i analizie obrazu z kamer wideo. 360iQ umożliwia szybkie rozpoznawanie problemów w nadzorowanych restauracjach i barach szybkiej obsługi, a docelowo prowadzi do poprawy wydajności firmy i zwiększenia zysków.

LPI pomaga firmom w tworzeniu kompleksowych strategii zapobiegania strat. LPI to więcej niż zaufani konsultanci; to eksperci z Twojej branży, którzy opracują, a następnie wdrożą, rozwiązania przygotowane specjalnie dla Twojej firmy. Spójna organizacja, która rozwiązuje złożone problemy dużych przedsiębiorstw, jak i pojedynczych firm franczyzowych.

Jedna organizacja rozwiązująca złożone problemy dużych przedsiębiorstw, jak i pojedynczych firm franczyzowych w wielu branżach

Budujemy najlepsze rozwiązania

  • Innowacyjna i prosta w użyciu technologia
  • Unikalne algorytmy i możliwości integracyjne
  • Zapobieganie stratom na niespotykanym dotąd poziomie

Nasi klienci widzą rzeczywisty zwrot z inwestycji

  • Inni obiecują zwrot z inwestycji, my go dostarczamy
  • Definiujemy krytyczne wskaźniki operacyjne
  • Sklepy współpracujące z DTiQ / LPI / 360iQ działają lepiej

Dostarczamy zróżnicowaną usługę

  • Zapewniamy serwis 24/7/365
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie, będziemy najlepszym dostawcą usług dla twojej firmy
  • Lokalny zespół, gotowy zaangażować się na poziomie przedsiębiorstwa lub pojedyńczego sklepu

Obsługiwane branże

DTiQ zapewnia rozwiązania dla branży restauracyjnej, gastronomiczno-hotelarskiej, spożywczo-detalicznej oraz dla sklepów całym świecie.

Klienci

Nasze rozwiązania podwyższają zyski w dziesiątkach tysięcy miejsc, obsługujemy m.in.:

Nasi partnerzy

Współpracujemy z liderami, aby dostosować się do potrzeb naszych klientów

Nasze biura

Main Office

111 Speen Street #550
Framingham, MA 01701

Nevada

4045 Spencer Street #200
Las Vegas, NV 89119

Polska

ul. Dworcowa 25
Gliwice 44-100
Polska, EU

Zespół wykonawczy DTiQ Poland

Adrian Bester

Adrian Bester

VP of Logistics

Elzbieta Kucharz

Elzbieta Kucharz

Managing Director of DTiQ Poland

Andrew Folek

Andrew Folek

Senior Director of Production & IT

Krzysztof Osiński

Krzysztof Osiński

SVP of Research & Development

What We Do

Connect People with the Right Jobs for Them

Browse Job Board

Get Your Job Postings & Company Info Out to the World

Create Company Profile

Career Advice & Candidate Resources

View Resources

Free Resume  Feedback & Makeovers

Submit Resume

Szukamy nowych talentów!

Praca

Oddział w Polsce

DTiQ Poland Sp.zo.o

Gliwice
ul. Dworcowa 25
44-100 Gliwice, Polska

© DTiQ 2021 | Polityka prywatności