Inżynier DevOps

DTiQ (nowo otwarTY oddział w Polsce) poszukuje osób na stanowisko InżynierA DevOps

Zadania:

  • Tworzenie i utrzymanie AWS oraz VMware• Tworzenie I utrzymanie AWS oraz VMware
  • Wspieranie procesów: QA->UAT->PROD->PROD BACKUP• Utrzymanie i wspieranie systemów produkcyjnych
  • Tworzenie skryptów Power Shell, monitorowanie i przeglądanie logów (Kibana) sugerowanie ulepszenia środowisk , kopie bezpieczeństwa, monitorowanie sieci
  • Utrzymanie obecnych środowisk bazo-danowych opartych na MS SQL Server
  • Zarządzanie użytkownikami, uprawnieniami , dostępem do zewnętrznych serwisów
  • Wspieranie środowiska front-end oraz back-end , developerskiego oraz integracje
  • Tworzenie środowiska developerskiego na życzenie , oraz wspieranie, budowanie struktur i utrzymanie obecnych (GitLab, Jenkins, Docker)

Wymagane atrybuty:

  • Doświadczenie w automatyzacji testów /  środowisk developerskich, językach skryptowych (Pshell, python)
  • Wiedza z zakresu Linux, Windows, Windows server, konfiguracja i zarządzanie)
  • Dogłębna wiedza z zakresu AWS (serwisy EC2, VPC,S3, IAM, ELB, ALB, Redshift)
  • Dobra zanjomość języka angielskiego w piśmie i w mowie
  • Umiejętność pracy jako jednostka oraz w grupie międzynarodowej
  • Biegła znajomość technologi konterenów (Docker, Eco System , Kubernetes)
  • Biegła znajomość Jenkins, GIT, WebDeploy, automatyzacja deploymentu
  • Znajomość środowisk analizy logów ELK, Elastic Search
  • Znajonmosć środowisk webowych IIS , Apach , Nginx
  • Podstawowa wiedza z zakresu IT Security , standardy OWASP itp.

Dodatkowe umiejętnośći:

  • Znajomosć BigData (Hadoop, Druid)
  • Znajmosć MS Azure
  • Wiedza z zakresu utrzymania rozwoju oprogramowania I ciagłej integracji (CI)